Pomiary dla Coverów BK(podudzie)

Ważna informacja

Prosimy aby przesyłane pliki nie posiadały polskich znaków w nazwie. W przeciwnym razie wszystkie dołączane pliki graficzne czy skany nie będą przesyłane. 

Smart

Smart  BK  Wysokos i wystajaca stopa.jpg

Wysokość pokrycia - musi uwzględniać przerwę pomiędzy pokryciem a stopą. Zwykle wynosi ona 7 mm. Im bardziej miękka stopa (np. z włókna szklanego) tym przerwa większa. 

Smart


MAX BK Obwod.jpg

Obwód leja protetycznego - jest to obwód na samym końcu covera. Obwód pokrycia można zmniejszać maksymalnie o 1 cm. Obwody pokryć są podane co 1 cm. Dlatego przy zamówieniu należy zawsze wybierać najbliższą górną wartość. 

 Na przykład, jeśli obwód lejka wynosi 36,5 cm to wybieramy obwód 37 cm. Możemy zredukować o 0,5 cm do 36,5 cm

Jeśli używasz rękawa silikonowego na leju, upewnij się, że pomiar jest wykonywany przy założonym rękawie. Pokrycie powinno kończyć się na wysokości rękawa ale nie powinno nachodzić na rękaw.

pomiar obwodu leja BK.jpg

Aby prawidłowo dokonać pomiaru prosimy zaznaczyć w kilku miejscach wysokość pokrycia oraz umieścić miarkę poniżej zaznaczenia. Pomiaru należy dokonywać bardzo dokładnie, ponieważ przesunięcie miarki o kilka milimetrów w górę lub w dół powoduje błędny odczyt obowdu nawet o kilka centymetrów.

Smart

MAX BK Srednica.jpgJeżeli proteza posiada pompkę vacum albo inne elementy, których średnica jest większa od średnicy standardowego adaptera fi 30 lub 34 mm to musimy o tym wiedzieć.

Smart
Smart - Numer katalogowy
Smart

MAX PIN bez srednicy.jpgJeżeli zaistnieje potrzeba wykonania otworu na PIN lub przycisku zwalniającego to musisz wykonać to samodzielnie. Używamy ostrych narzędzi takich jak nóż, nożyczki albo można po prostu wywiercić otwór w tym miejscu.

MAX

MAX BK  Wysokosc.jpgPokrycie kosmetyczne będzie o jeden centymetr krótsze niż podana długość. Pomiędzy coverem a stopą musi być odstęp około jednego centymetra.

Jeśli lej ma wystające brzegi, dokonaj pomiaru tuż pod brzegiem, tak aby osłona protezy oparła się poniżej wystającej geometrii.

MAX

MAX BK Wysokosc do leja.jpg

MAX

MAX BK Wysokosc stopy.jpg

MAX

MAX BK Obwod.jpg

Jeśli używasz rękawa silikonowego na leju, upewnij się, że pomiar jest wykonywany przy założonym rękawie.

MAX

For. Proteza STOPA2.jpg

Aby Cover idealnie pasował do stopy musisz podać wymiary zewnętrzne kołnierza muszli stopy.

MAX

Pomiar obwodow2.jpg

Zmierz obwody łydki na wysokościach co 5 cm.

Wszystkie kolory są dostępne dla tatuaży z wyjątkiem czarnego.

MAX

Pozycja i kierunki Tattoo BK.jpg

MAX

Skan protezy i nogi BK.jpg

Skan protezy i łydki może być w jednym pliku albo w osobnych. Proszę przesłać pliki formatu *.stl lub *.obj

MAX

BK 4pcs all.jpg

MAX

Stopa Wymiary PL.jpgAby pokrycie pasowało do stopy musisz nam przesłać zdjęcie z widoczną muszlą stopy. Bardzo ważne jest aby obiektyw aparatu znajdował się prostopadle do piramidy. Odległość obiektywu powiina być taka aby części stopy nie zasłaniały krawędzi muszli stopy.

MAX

Poziom obiektywu aparatu BW PL.jpg

Musimy znać kąt mocowania protezy względem stopy. Ważne jest aby obiektyw aparatu znajdował się na poziomie górnej powierzchni muszli stopy.